אולטרה לייטמן

אלפי אנשים הצטופפו השבו לע בגניי התערוכה כדי לחזות במיכאל לייטמן, ולשמוע שרק הקבלה יכולה להציל את העולם מאסון הגלובליזם | אז למרות הפרסומים הוא בכלל לא רב ולא ממש פרופסור, אבל על כושר השכנוע שלו אין ויכוח | עכשיו חורג לייטמן ממנהגו כדי לנסות לסחוף גם אתכם, ואחר כך יתפנה לתביעת הדיבה נגד אלה שטוענים כי פעילותו מנוגדת לחוק.

קרא עוד

בחירתו של מורסי לנשיא מצרים

כתבה מעיתון ידיעות אחרונותת, האם בחירתו של מורסי לנשיא מצרים בהכרח רעה לישראל?

קרא עוד

לקחת אחריות

כתבה מהעיתון, לקחת אחריות.

קרא עוד

לא עובדות בשביל אף אחד

הן נשים דעתניות ומשכילות המקיימות אורח חיים נורמטיבי, ובכל זאת בחרו לעסוק במקצוע העתיק בעולם. בעקבות הצעת החוק שמבקשת להפליל את לקוחותיהן, החליטו להתלכד, לזקוף ראש ולהקים את "העמותה להסדרת הזנות בישראל".

קרא עוד

כתבת ראיון עם אבי לוזון

זו הייתה השנה הקשה בחייו של אבי לוזון, יו" ר ההתאחדות לכדורגל בישראל. מגרשי הכדורגל נראו לא אחת כמו זירות אגרוף, הציבור הפגין חוסר אמון בהתאחדות, פרשנים צלבו אותו חדשות לבקרים, האינטרנט געש, הופעותיו הפומביות לא בדיוק הוסיפו לאיש כבוד, בית הדין של ההתאחדות הוציא לפועל את העונש שהוטל על מכבי פתח תקווה, ולוזון בן ה 57- ראה איך מפעל חייו יורד בבושת פנים ליגה.

קרא עוד

קרפאטוס ואני

כתבה מהעיתון, קרפאטוס ואני.

קרא עוד

לונדון לא מחכה לו

 "הגעתי לתקשורת באופן די טבעי", אומר ירון לונדון, "ועסקתי בהרבה מאוד תחומים של התקשורת". ומה הוא חושב על הערוץ הראשון? לדעתו "אסור לסגור אותו, אבל הוא חייב להיות מופת של איכות ואמינות". שיחה פתוחה על תקשורת, יחסי ציבור, דוברות והאהבה הגדולה של אשתו שהלכה לאחרונה לעולמה: חיים יבין

קרא עוד

אני רצה וחושבת: הוא היה גאה בי בטירוף

בעלה שניאור חשין נהרג לפני חצי שנה בתאונת פגע וברח כשרכב על אופניו. מאז, חבריו לשייטת 13 עטפו את אשתו דנית ואת ילדיה בחיבוק גדול וחם של אהבה. ביום חמישי הקרוב הם ירוצו לזכרו, יחד איתה, את ריצת המרתון של טבריה. עמוס שביט התאמן עם הקבוצה המגובשת הזאת במשך חצי שנה לקראת הריצה המרגשת הזאת, ולמד ממנה איך נראית חברות אמיתית בשעת משבר.

קרא עוד

הקלות מס

כתבה מעיתון ידיעות אחרונות על הקלות במס, האם להעניק לבוריס גלפנד הקלות מס על הזכייה במיליון דולר.

קרא עוד