האם גם אתם חשים שישנו פער בין העשייה שלכם לבין מה שהציבור הרחב מכיר ויודע? בדיוק בשביל זה אנחנו כאן. בשביל לסגור את הפער הזה.
קבוצת סהר תקשורת מתמחה בהפיכת העשייה שלכם לסיפור תקשורתי מוביל, באמצעות מודל ייחודי שפיתחנו – מודל "הפרופיל התקשורתי". מודל זה מאפשר את הנגשת הסיפור התקשורתי שלכם לכל אמצעי המדיה האפשריים, המסורתיים והחדשים כאחד.

על בסיס מודל העבודה שפיתחנו, קבוצת סהר תקשורת מספקת שירותי דוברות מתקדמים, יחסי ציבור, גיבוש אסטרטגיה תקשורתית, ניהול קמפיינים, ניהול משברים, מיתוג וניהול ניו מדיה.
מודל "הפרופיל התקשורתי" הוא תהליך מובנה שיאפשר לכם לקבל חשיפה תקשורתית קבועה, בערוצי המדיה הרלוונטים ובהתמקדות אפקטיבית בקהלי היעד, וכנגזרת לא פחות חשובה של תהליך זה תוכלו לנסח לעצמכם חזון – ניסוח מדויק של מה שאתם עושים, מהם המטרות שלכם ולאן בדיוק אתם שואפים.

מודל דו קוטבי זה, מודל שמאפשר לכם לא רק להגדיל את החשיפה התקשורתית אלא גם לצמוח תוך כדי תהליך – אינו קיים בשום משרד אחר.
בנוסף לחשיפה תקשורתית מדויקת, חבילת השירותים שאנחנו מעניקים כוללת קידום אפקטיבי בערוצי הניו מדיה, מיתוג ויצירת חומרי פרסום, הסברה וקידום מכירות.

צלצלנו אלינו. ביחד נבנה את "הפרופיל התקשורתי" המדויק שלכם, ובזמן קצר נסגור את הפער שבין העשייה שלכם לבין ה"תודעה הקולקטיבית".

הקפה עלינו!